هتل گرند میراژ بالی

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 12:52

هتل grand mirage *5

این هتل 2 دقیقه پیاده از ساحل فاصله دارد ودر نزدیکی ساحل nusa dua  واقع شده است. هتل شامل رستورانی است که برنده جایزه شده است.استخری همراه با کافی شاپ است و امکانات ورزشهای آبی اینترنت رایگان نیز فراهم می شود.اتاقهای هتل دید بسیار خوبی به اقیانوس دارند.هراتاق به تلویزیون lcd ، گاو صندوق بوده که برای استفاده از آن مبلغی را به عنوان ودیعه می پردازید.چای و قهوه ساز در اتاق موجود می باشد.حمام ها دارای وان و دوش مجزا می باشند که توسط پنجره های کرکره ای به اتاق خواب باز می شوند.

این هتل برنامه های مختلف را برای مهمانان دارد . تورهای دوچرخه سواری .تفریحات و  ورزش های آبی نیز  در این هتل قابل استفاده می باشد.برنامه های عصرانه فرهنگی از قبیل رقص های سنتی آتش بازی برای سرگرمی مسافران هر شب انجام میگیرد. در رستوران la cascata  غذاهای مدیترانه ای و ایتالیایی سرو می شود و کافهgrandغذاهای بین المللی و اسپانیایی سرو می کند و شام ابصورت بوفه  باز می باشد.غذاهای تازه دریایی ومنوی باربیکیو نمونه ای از غذاهای دیگر هستند که در اجاق jukung در کنار ساحل سرو می شود.

این هتل 20 دقیقه با ماشین از بندر benoa فاصله دارد و 15 دقیقه تا بندر بین المللی ngurah rai فاصله داردو نیز 15 دقیقه  با ساحل کوتا  فاصله دارد.

امکانات هتل:اینترنت رایگان-اتاق خانوادگی-استخر رو باز-مرکز ماساژ و زیبایی-سالن بدنسازی-اتاق افراد غیر سیگاری

چرا مهمانان این هتل را دوست دارند؟

محوطه و استخر زیبا

کارمندان فوق العاده

کیفیت غذایی فوق العاده

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید