هتل نوسادوآ بیچ بالی

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 15:05

هتلnusa dua beach5*

این هتل در باغهای گرمسیری و سر سبز واقع شده است که شامل 3 استخر روباز و ساحل اختصاصی می باشد.این هتل شبیه یک قصر بالیایی طراحی شده است که شامل چندین فعالیت روزانه از قبیل درس غواصی رایگان,ایروبیک,ورزشهای آبی و کلاس های رقص بالی نیز می باشد.اینترنت رایگان در تمام محوطه های هتل قابل دسترسی است.

اتاقها با مبلمان و طراحی به سبک بالی ساخته شده  که شامل تراس و بالکنی می باشند که با چشم انداز  به باغهای گرمسیری یا چشم انداز دریا می باشند.هر اتاق شامل امکانات تلویزیون چای و دستگاه قهوه ساز و گاو صندوق بوده که با پرداخت بیعانه می توانید از آن استفاده کنید.مهمانان می توانند از سالن ماساژ هتل و از امکانات رفاهی آن از قبیل زمین تنیس زمین اسکواش و سالن بدنسازی استفاده کنند.

مهمانان می توانند به تور ماهی گیری به روش بالیایی بروند یا غواصی و یا رافتینگ کنند.این هتل شامل امکانات رفاهی برای بچه ها از قبیل زمین بازی می باشد.در رستوران wedang johe  صبحانه ای بین المللی به صورت بوفه سرو می شود.

رستوران raja  غذاهای  بالیایی سرو میکند و دیگر رستورانها شامل غذاهای آسیایی و ایتالیایی می باشند و انواع نوشیدنی ها در 4 کافی شاپ هتل سرو می شود.این هتل 9 کیلومتر از فرودگاه بین المللی فاصله دارد.

امکانات هتل:اینترنت رایگان-ترانسفر فرودگاهی- استخر رو باز-سالن زیبایی و ماساژ-سالن بدنسازی-اتاق مخصوص افراد غیر سیگاری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید