هتل سوفیتل بالی

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 18:25

 هتل Sofitel bali5*

این هتل  ساحلی بوده و دارای  یک استخر بزرگ رو باز استخر ، جکوزی و سالن ماساژ و زیبایی می باشد.این هتل شامل ساحل عقب نشینی شده بسیار فوق العاده می باشد.اینترنت رایگان همه جای هتل در دسترس می باشد.

اتاقها به سیستم تهویه و تلویزیون که دارای کانالهای مختلف است و یخچال اتاق نشیمن و تراس مجهز هستند.اتاقها شامل کتری الکترونیکی ناهار خوری و دستگاه قهوه ساز نیز می باشند.اتاق ها دارای حمام اختصاصی که شامل وان دوش و سشوار است.بعضی از اتاقهاچشم اندازدریا و بعضی  ها رو به استخر می باشند.

از هتل با یک پیاده روی کوتاه به موزه pasfika می رسید و 20 دقیقه با ماشین با ساحل uluwatu و جیمباران فاصله دارید.هتل 30 دقیقه با ماشین از فرودگاه بین المللی فاصله دارد.مهمانان می توانند از امکاناتی نظیر اتاقهای کنفرانس استفاده کنند. ازامکانات دیگر هتل  از قبیل دوچرخه سواری می باشد. این هتل شامل پارکینگ رایگان است امکانات رفاهی از قبیل اتاقهای بازی داخلی و خارج از محیط هتل برای کودکان فراهم شده است.

هتل دارای استخر ویژه کودکان نیز  می باشد که شامل سرسره آبی نیز هست و ساحلی که بازسازی شده است.هتل شامل سالن ماساژ و زیبایی و سالن بدنسازی نیز است.

هتل شامل 5 رستوران و کافی شاپ است که kweezeen  رستوران 24 ساعته غذا سرو میکند و شامل غذاهای بین المللی می باشدو نیز در رستوران Allacarte ناهار و شام به صورت بوفه می باشد.رستوران cut catch  که شامل استیک غذاهای رژیمی است که برای ناهار و شام باز می باشد.رستوران ایتالیایی آ همراه با نوشیدنی های متنوع در هتل وجود دارد.کافی شاپ کنار استخر نیز که مهمانان می توانند از انواع نوشیدنی ها لذت ببرند.

تعداد اتاقهای این هتل 415 اتاق می باشد.

امکانات هتل:اینترنت رایگان-ترانسفر فرودگاهی-سالن ماساژ و زیبایی-رستوران-سالن بدنسازی-اتاق غیر سیگاری-صرافی

چرا مهمانان این هتل را می پسندند؟

محوطه استخر فوق العاده

کارمندان خوب

کیفیت غذای فوق العاده

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید