هتل ریمبا جیمباران بالی

دوشنبه, 06 دی 1395 ساعت 17:30

 هتل  rimba 5*

این هتل 5دقیقه پیاده تا ساحل فاصله دارد . این هتل بسیار لوکس با دارای 11 استخر رو باز است ، سالن بدنسازی و17 قسمت غذا خوری نیز در این هتل وجود دارد . پذیرش هتل 24 ساعته آماده خدمت رسانی به مسافران می باشد.استراحت گاه ها شامل اتاقهایی است که به زیبایی مبله شده اند و دیدی رو به زمینهای سر سبز گرمسیری دارند.اینترنت رایگان نیز در همه قسمتهای هتل در دسترس می باشد و همچنین در لابی هتل نیز موجود است.

برای هر اتاق یک بالکن اختصاصی طراحی شده است که و اتاق ها شامل سیستم تهویه است. در هر  اتاق یک آی پد  ، یخچال و تلویزیون ودی وی دی پلیر  نیز  موجود می باشد.حمام اتاق ها دارای وان و سرویس بهداشتی مجهز به  مسواک می باشد.در بعضی از اتاقها یک استخر با دسترسی مستقیم وجود دارد و اتاقهایی که به هم ارتباط دارند.

این هتل 20 دقیقه با ماشین تا فرودگاه بین المللی فاصله دارد.این هتل تا منطقه جیماران 15 دقیقه با ماشین فاصله دارد که این منطقه به خاطر غذاهای دریایی تازه و خوشمزه بسیار معروف می باشد.مهمانان هتل به کافی شاپ معروف rock و سالن ماساژ و تندرستی ayana  نیز دسترسی دارند.

در این مجموعه همچنین شاتل رایگان به مرکز خرید bali فراهم شده .زمین بازی بچه ها بخش تجاری و نیز انواع تورهای متنوع  از امکانات رفاهی هتل است.

رستوران ah-yat abalone غذای چینی سرو می کند در حالیکه رستوران تانگو آن غذاهای متنوع بین المللی سرو می کند.سفارش غذا در اتاقها نیز امکان پذیر است.مهمانان می توانند از صبحانه لذیذ این هتل لذت ببرند.کارمندان هتل ayana  به زبانهای انگلیسی ژاپنی کره ای روسی باهاما و اندونزی صحبت می کنند.

این هتل شامل 282 اتاق است.

امکانات هتل:اینترنت رایگان-استخر رو باز-ترانسفر فرودگاهی-سالن ماساژ-سالن بدنسازی-رستوران

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید