هتل آیانا ریزورت بالی

یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 13:14

 هتل   Ayana resort  5*

این هتل در قلب جیمباران واقع شده است که 5 دقیقه پیاده تا ساحل فاصله دارد و 8کیلومتر تا مرکز جیمباران فاصله دارد.این هتل شامل اتاق های بسیار لوکس با دید به ساحل اختصاصی می باشند.در باغهای گرمسیری 90 هکتاری بالای صخره واقع شده است که 35 متر بالاتر از ساحل جیمباران می باشد.این هتل شامل 11 استخر روباز و17  محل غذاخوری می باشد.کارمندان این هتل می توانند به چندین زبان صحبت کنند.

اتاق ها با وسایل بسیار زیبای چوبی مبلمان شده اند اتاقها شامل تلویزیون 42 اینچ - حمام های زیبا و مرمری با وان  - دمپایی و سرویس بهداشتی و مسواک می باشند.

اتاق ها امکاناتی از قبیل قهوه و چای ساز و یخچال قابل شارژ می باشد.مهمانان می توانند از ماساژ درمانی در سالن هتل استفاده کنند و از آب تازه دریایی که غنی از مواد معدنی است در استخر سالن ماساژ استفاده کنند.آنها می توانند از زمین گلف هتل استفاده کنند و یا از زمین تنیس و سالن بدنسازی و نیز از تورهای تفریحی لذت ببرند.این هتل با حوضهایی از گل لوتوس احاطه شده است و رستوران روباز آن روزانه صبحانه به صورت بوفه باز سرو می کند که شامل انواع خوردنی های بین المللی است.

همراه با آن مهمانان می توانند از رستوران rimba  برای خوردن صبحانه نیز استفاده کنند.

این هتل شامل سرویس رایگان به مرکز خرید بالی کاکلشن که در نوسادوا واقع شده است می باشد و 1کیلومتر از فرودگاه بین المللی فاصله دارد.

ای هتل 368 اتاق می باشد.

امکانات هتل :اینترنت رایگان-ترانسفر فرودگاهی-مرکز ماساژهای درمانی-سالن بدنسازی-رستوران –پارکینگ رایگان

چرا مهمانان این هتل را می پسندند؟

دارای محوطه استخر بسیار عالی می باشد.

کارمندان بسیار خوب.

منظره بسیار فوق العاده.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید