جاذبه های گردشگری برزیل شهر پاراتی شهر راک و کارناوال ریو

دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 19:41

شهر پاراتی   ( Paraty )

پاراتی با سواحل بکر و خلوتش ، شيب جنگلی و کوهستانی اش يکی از محبوب ترين مقاصد در نزديکی شهر ريودوژانيرو است. پاراتی شهرستان کوچکي ا‌ست که در بين شهرهای ريو و سائوپائولو قرار دارد و مرکز مستعمراتی پرتغالی‌ها محسوب می‌شود. اين شهر کوچک در زمان خود نوعی بندرگاه مهم و پر رونق بوده است. شهر پاراتی نه تنها به سبب خيابان‌های سنگ‌فرش شده و ساختمان‌های متعلق به قرن ۱۷ و ۱۸ ميلادی‌اش مورد توجه است ، بلکه به سبب خلوتی خيابان‌هايش هم محبوب است.  جذابيتهاي آن شامل ساحل‌های زيبا ، معماری قابل توجه و ساختمان‌ها مي باشد.

شهر راک ( Cidade do Rock or City of Rock )

شهر راک در منطقه ( بارا دا تيجوکا ريو ) واقع شده است و محلی‌ برای برگزاری فستيوال های موسيقی راک است. گنجايش سالن تماشاچيان شهر راک بيش از ۱۰۰۰۰۰ نفر است. علاوه بر اين در اين منطقه دارای اماکني مانند زمين تنيس و مجموعه ورزشی نيز موجود است که در المپيک ۲۰۱۶ نيز مورد استفاده است.

کارناوال ريو ( ( Rio Carnival

تقريبا در هر گوشه ای از برزيل ، جشن و کارناوال وجود دارد ، و بهترين و شناخته شده ترين آن ها در رسيف همراه با اوليندا و سالوادور برگزار می شود. اما بزرگترين و بهترين کارناوال ، بدون شک کارناوال ريودو ژانيرو می باشد. کارناوال ريو حدودا" دو ميليون نفر را هر روز در خيابان ها و تقريبا نيم ميليون خارجی را در طول جشن 4 روزه جذب می کند. کارناوال در همه جا است ، در خيابان ها ، ميدان ها ، کافه ها ، باشگاه ها ،  و همه مکان های ديگر در ريو

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید