جاذبه های گردشگری برزیل سواحل سالوادور و آبشار ایگواسو و پانتانال

دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 19:27

سواحل سالوادور ( ( Salvador Beaches

سالوادور مرکز ايالت باهيا است ، و دارای شهر استعماری جذاب ، موسيقی پرجنب و جوش و سواحل جذاب می باشد. سواحل شامل ورودی های آرام ، محيط ايده آل برای شنا ، غواصی و قايقرانی ، و همچنين ورودی های باز دريا همراه با موج های قوی محبوب موج سواران می باشد. همچنين سواحل توسط صخره ها احاطه شده اند و تشکيل استخری طبيعی از سنگ را داده اند که برای کودکان ايده آل است.

آبشارهای ايگواکو (Iguacu )

آبشارهای ايگواکو يکی از شگفتی های طبيعی بزرگ جهان هستند که در مرز برزيل و آرژانتين قرار دارند.سيستم آبشارها متشکل از 275 آبشار در امتداد رودخانه ايگواکو می باشد. چشمگيرترين آن ها گلوگاه شيطان می باشد که به شکل U است و 82 متر ارتفاع  دارد.اين آبشارها می توانند به شهرهای ( فوزدوايگواکو ) در برزيل و ( پورتو يواسو ) در آرژانتين برسند.

پانتانال ( Pantanal )

پانتانال ، بزرگترين تالاب جهان است ، که بيشتر در غرب برزيل قرار گرفته اما گسترش آن به سمت بوليوی و پاراگوئه نيز می باشد. اينجا به خاطر حيات وحش آن مشهور می باشد و يکی از جاذبه های مهم توريستی در برزيل است. برخلاف جنگل انبوه آمازون ، در پانتانال عملا تضمين می شود که شما به واقع حيات وحش  را ببينيد. همچنين پانتانال محل زندگی يکی از بزرگترين يوزپلنگ های آمريکايي می باشد.

موارد مرتبط

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید